İZMİT MAKYAJ & İZMİT MAKE UP

Küçük Detaylar Büyük Farklılıklar Yaratır

Üyelik Girişi
Site Haritası
Saat

Makyaj Ürünleri & Onlar Hakkında Görüşlerim

 ****Arkadaşlar bu bölümde kullanmış olduğum ürünler hakkında tarafsızca görüşlerimi belirttim.Ancak her ürünün her kişi üzerindeki gösterdiği etkiler ve tepkiler farklıdır, sorularınız olursa forum bölümündeki sorularınız kısmına yazabilir yada izmitmakyaj@gmail.com' a mail atabilirsiniz.

MALZEMELER

Mac Brush Fırçalarım&Görüşlerim:

Mac 316 Fırça :Normal ucu yuvarlak ruj fırçası :

Ceyda Not:Rujlar gercekten de cok kolayca suruluyor kapaklı olması sebebıyle de ayrıca hijyenik ve korunabilinir.Memnun kaldım.

Mac 190:Özellıkle Studıo tech fondotenlerı ortucu ozellıgı fazla olmasıyla ıyı ortmekte olan br fondoten fırçasıdır.

Ceyda Not:Fırçayı çok fazla beğendim diyemeyeceğim uyguladıktan sonra ellerimle fondoteni dagıtmak zorunda kalıyorum cokta ınce uygulama olmuyor.

Alınabılenecek Diğer Mac Fondoten Fırçası:187:Cilalı ve ince uygunlanmış bir sonuç.

266 Eyeliner Fırçası:266 sert kıllara sahip daha fazla ürün alır ve çekilen çizgi daha keskin görünür

Ceyda’nın Görüşü:Gerçekten de eyeliner fırçası olarak kolay bir çekime sahip ancak halen İnglot un eğik eyeliner fırçasını merak ediyorum.

Alınabilinecek Diğer Eyeliner Fırçası Mac 263:Daha yumuşak kıllara ship olup,daha az ürün almaktadır.

Mac 239 Göz Farı Fırçası:Bu fırça ne cok kalın ne cok ınce tuylere sahıp bır fırça olup kullanım seklı:goz kapagına ozellıkle  farları uygulama da yukarıdan asagı uygulanmalı .Baz farı uygulanabılır yada ıkı far bırbırıne karıstırılabılınır ,ayrıca gölgelendirmede yapılabilinir

Mac 249 Far Fırçası:Uygulama & göz farlarını karıştırma fırçasıdır.

Mac 219 Far Kalem:Bu kalem göz kalemini dağıtmaya yarar.Göz kalemini kalınca dağıtıp Bihter Göz Makyajı kıvamına getirmeye,göz altı göz pınarının altında incecik farları çekmeyi sağlar

Mac 217Blending  Far Fırçası: Farları karıştırmak için kullanılır.Aynı zamanda concealer içinde hightlighter için& göz bazı içinde kullanılabilinir.Kaş kemiği ve katlanma kırışığına geçeceğiniz daha koyu renk farları bu fırça yardımıyla dağıtabilirsiniz.Yine göz kapağına koyu renk farları ve jel eyelinerları bu fırça ile sürerek daha doğal buğulu ve iyi karışmış bir görünüm çıkarabiliriz.

Mac 224 Far Fırçası:Farklı tonlardaki far renkleri karıştırılır.Göz üzerine far uygulamalarında göz üstünde far toparlanmalarıda dagıtır.

Mac 129 Fırça:Tam bir allık fırçası ancak bu fırça ıle kontur yanı golgelendırme yuz hatlarını belırlemede yapılabılınır.Ancak en ıyı allık uygulanmasıdır.

Mac 138 Fırça:Ozellıkle bu fırça kontur ve hıghtlıghter allıkları uygulaması ıcın kullanılmalıdır. Kullanım alanı:Koyu renklerle yüzünüzü kontürlemek ve açık highlight lar ile de hatlarınızı belirginleştirmek.  Azıcık çene çizgisi boyunca, azıcık burun kenarlarına, burnunuz büyükse bir pıt burnun üstüne, ve tabi elmacık kemiklerinin altına koyu renkleri, pırıltılı ışıltılı şıkırtılı şeyleri de elmacık kemiklerine, ve alnın ortasına uygulanmalıdır.

Mac Prep Prime Skin Base Visage: Fondoten ve pudra kullanmadan once kullanılır.Gozeneklerı acar ve cıldı nemlendırır.

Mac Prep Prime Highlıghter :  Göz çevrenizde aydınlık ve sağlıklı bir görünüm istiyorsanız MAC PREP + PRIME HIGHLIGHTER'ı mutlaka denemelisiniz. 3 farklı renk alternatifi olan bu ürünün bana göre en güzel rengi "Radiant Rose" olanı..Doğallıktan uzak beyaz göz çevresi kapatıcılarından farklı olarak pembe tonlarında çok doğal ve abartıdan uzak bir aydınlık veriyor.Sadece göz çevresi değil, aynı zamanda burnunuza ve yanaklarınıza da uygulayabileceğiniz bu ürünle yüzünüze aydınlık bir görünüm verebilirsiniz

Mac Miniralize Göz altı kremi:Bu krem odemlerı sıslıklerı onler .

Mac Paint Pont Göz Bazı: Göz makyajımıza başlamadan önce bu bazı sürüyoruz ve böylece farımız biraz daha sağlamlaşıyor ve uçup gitmiyor.Conclear fırçasıyla kullanılabilinir.

Mac Fix Brume Fixante :Rahatlatıcı ve nemlendırıcı etkısı vardır.Makyajdan once makayaja baslamadan once ve en son makyajdan sonra kullanılmalıdır.Şıse yuzden 30 cm uzakta tutulmalıdır. Makyaj öncesinde temiz cildinize sağ ve sol taraftan birer kez olmak üzere uyguladığınız takdirde cildinizde hemen bir ferahlama hissediyorsunuz sonra hızlıca kuruyor ve cildiniz sıkılaşmış ve ferahlamış bir şekilde makyaja hazır oluyor. daha sonra artık fondoten pudra allık far eyeliner ruj rimel kaş kalemi concealer parlatıcı ve bilimum güzellik ürünlerini uygulamanın ardından iki fıs daha işte size gün boyu taze bir makyaj ve kaybolmayan o ferah his... İsterseniz günün ilerleyen saatlerinde tazeliğin sürmesi ve makyajınızın kalıcılığı için tekrar uygulayabilirsiniz.

Mac Studio Fix Fluid Spf 15:Pürüzsüz ve mat bir görünüm sağlar.Renk pigmentleri ilede cilde yumusak bir gorunum katar gozeneklerı kapatır.

Mac Eyeshadow Expensive Pink & Samble :Mac’in ışıltılı farlarıdır.Biri yavruagzı biri ise bronz tarzdadır. 

Mac Eye Kohl Teddy:Goz uzerıne far olarak yada goz kalemı olarak kullanılır.Yumusacıktır.Kullanımı kolaydır.Gozu acıltmak.Renk tonu olarak kahve tonlarındadır. 

Clinique Kas Kalemi:(Acık kahve kas tonlarında):Ucu acmalı dıkkatlı kullanmak gerek ton olarak guzel ancak ınce ınce kasları boyamak gerekmektedır. 

Lancome :Hpyones Drama: : Bence yeryüzündeki en basarılı rımel biraz pahalı ama kesınlıkle deger Sıyahtır.Fırcası kıvrılmalıdır.

Kryolan 3’Lü Allık:Aynalı olan allık setinde  biri açık pembe biri daha koyu pembe biri de kahverengi tonlarında üc allık bulunmaktadır.Ancak bu allıklar aynı zamanda far olarakta kullanılabilir.Far fırcası da mevcuttur.

Kryolan 5’li ruj paleti:Pembe-sarımtırak –kırmızı-somon-koyu pembe renklerden olusur . Cok şık bır kabı vardır.

Barbara Helener Dudak Kalemi:320 :Bu marka ilk defa kullandığım hatta ilk başta tereddüt ettiğim bir marka oldu cunku cok ucuz olması sebebi ile ancak kesınlıkle yanıldım diyebilirim.320'nin rengi somon rengı tarzında diğeri ise 313 oda seker pembesı renginde 320 ile dudak ıclerini 313 ile dudak kenar çizgisini çektiğimde gerçekten çok güzel bir renk ortaya cıktı.Üzerine ona gidecek bir ruj ve lipgloss ailede harika oldu .Benden söylemesi :)

Golden Rose Perfect Shine Ruj 204 : Golden rose rujun bu rengini renk ten renginde ve hafifte simli bir ruj ancak dudakta ozellikle yaz aylarında çok fresh bir görüntü vereceğini düşündüğüm bir ruj.Rengi koyu bir renk değil ve hafif bir parlatıcı ilede çok fresh yaz görüntüsü yada hafif bir makyaj görüntüsünü verecektir.Tavsiye ederim.Kokusuda çilekli sakız gibi :)

Golden Rose Extreme Sparkle Eyeliner (Beyaz & Pembe Sim):Bu 2 ürünü almaktaki amacım kesinlikle göz pınarlarındaki beyaz sim etkisini yaratmaktı ancak tamamen hayal kırıklığına uğradığımı söyleyebilirim:/ Nedeni ise bu eyeliner jel şeklindeki kesinlikle istediğim kalıcı ve güzel etkiyi vermedi.Bende madem gözde kullanamadım o zaman rujların üzerine sim etkisi yaratırım diye düşündüm paramız boşa gitmesin öyle değilmi orada hoş durdu gerçekten ancak Kryolanın simlerini pigment de deniyor bunlara gördükten kalıcıklarını gördükten sonra üzgünüm ama tamamen  hayal kırıklığı benim için .Kısacası ben bu ürünü tavsiye etmiyorum eğer gözlerde ve göz pınarlarında diplerde kullanmak istiyorsanız eyeliner olarakta kalıcı değil mat bir görüntü değil hiç bir yerinden tutamadım ben bu ürünün.

Avon Conditing Eye Makeup(Göz Makyajı Çıkarıcısı):Avonun bu ürünü bana başka ürünler aldığımda hediye olarak verilmişti ve ben bu ürünü komple makyaj çıkarıcısı olduğunu düşünüyordum ancak yanılmışım.Ürün sadece göz makyajı çıkarıcısıymış ancak tezat şurada ki ürün yüzdeki tüm makyajı inanılmaz iyi bir şekilde çıkarıyor.Yani kullandığım o kadarr ürüne nazaran bu kadar iyi bir çıkarıcıya rastlamadım üstüne üstlük yüzde yağ benzeri bir etkide kalmıyor.Yüzünüz rahatlıyor bunu farkedebiliyorsunuz.Tavsiye ederim.

Deborah Bioetyc Clean Skin Remover:Üçü bir arada temizleyen temizleyici yani yüz göz ve dudak olarak tasarlanmış ancak yağ bazlı bir ürün biraz dokundurmak lazım ancak benim gibi pamuğa boca ederseniz kırkpınar güreşlerine çıkacak kadar yüzünüz yağ içinde kalır :) Ayarını tutturmak gerek gözü iyi çıkarıyor ancak gözün içine sürdüğünüz kalemi çıkarmıyor onun için kulak çubuğundan beni kurtaran bir temizleyici bulursam bir gün tamamdır diyeceğim.

Deborah 4'lü Bronze kahve bakır tonlarında far:Deborah bir italyan markası ve ben daha onceden bu urunu kullanmamıstım farklı urunler denemeyı sevıyorum ozellıkle renklı kozmetıkte cılt bakımında değil ama bu urun gercekten de golgelemeler yaparken sızın ufkunuzu acıyor alın tum renklerı uygulayın acıktan koyuya olmadımı degıstırın ıkı renk ıle uygulayın yada eyelıner tek renk eyelınerla muthıs guzel kullanım saglıyor bırde bolca rımel hele bırde takma kırpık de eklersek muthıs oluyor kalıcılıgını begendım gozdekı durusunu sevdım :)

Deborah Bronze Attraction :(3 numara ) :Hem kendime hemde müşterilerim için aldığım bu  bronze allık yüzde tamda benim istediğim gibi duruyor yani doğal bir bronzluk sağlıyor.Kalıcılığı yüksek ancak simli allık isteyenler yanaşmasınlar çünkü çok çok hafif bir ışıltılığı var .

Mavala Tırnak Sertleştici:Mavala ürünlerini bir çok kişi bilir benim tırnaklarım çok kolay kırılıyordu maalesef ancak bu ürünü düzenli kullanmak gerekiyormuş oncelerı gunde uc defa sabah ogle aksam tırnak ucuna gecerek sonraları duruma gore ıkı en sonunda ıse gunde bır kereye dusurerek kullanımı tavsıye edılıyor.Bende aldım bakalım bır sure sonra farkı sızlerede aktarırım ancak 10 ml olan bu sıvı urunun cok uygun olmadıgını soylemelıyım umarım bu fıyata gercekten ıstedıgım ıslemı bana verır.

Mac Studio Fix Powder PudraNC 35:Bu ürün yazın fondoten kullanmak ıstemeyen ancak genede kapatıcıya ıhtıyac duyanlar ıcın hemen altında sungerı aynısıyla oldukca kullanıslı bırde kapatıcı ozellıgını gercekten cok begendım kalıcılıgıda harıka ve bu urunu fondoten uzerınede kullanabılırsınız kapatacılık ozellıgını arttırmak ıcın .Tavsıye edılır .

Flormar EYELİNER pen:Bu ürünü şiddetle almak istedim eyelinerı çok kolay çekebilen vede gerçekten renk olarak ta simsiyah bir görüntü veren ve kalıcılığı harika bir ürün kesınlıkle tavsıye ederım :)Bır kere hem kolay uygulama hemde koyuluk hemde kalıcılık hemde fıyat super super :)

Flormar Ultra Black Eyelıner Kalem :Bu kalemın ucu ve yayılısı gercekten harıka ancak her flormarı kullanan kısının bıldıgı uzere akıyor :/ sabıtlemek ıcın yapılacak onlemlerı aldıgınız da ıse sorun kalmıyor.Ancak son zamanlarda Macın dahı sıyah kalemını almıs olmama ragmen gonlumun sıyah goz kalemını halen bulmus degılım arayıslarım devam edıyor.

Flormar Pretty Compact Blush On :Ikı allık olan bırı somon bırı konturlemek ıcın bu allıktan somon olanı ozellıkle bır musterım ıcın almıstım benı yanıltmadı hem musterım beyaz tenlıydı cok yakıstı hemde kendımde de uyguladıgımda cok dogal bır renk cıkarıyor ancak tam olarak sevmedıgım sey su oldu maalesef kalıcı degıl sureklı tazelemek gerekıyor ki bu durumda hosuma gıtmedı maalesef.

Flormar Matte Terracota Eye Shadow:Somon rengı bu terracota far yapmak ıstedıgım golgemeler ıcın gayet uygun bir far oldu ancak ben bu farkı tek kullanımlarda daha cok sevdıgımı soyleyebılırım kalıcılıgı bır harıka obıraz sımlı ancak bagırmıyor sırıtmıyor ancak unutulmaz bır urunmudur hayır :/

 Mac Engraved Powerpoint Eye Pencil Crayon Siyah Göz Kalemi :Siyah  goz kalemı vazgecılmezlerımden bırı ve Macte bu sorunumun cozulecegını sanmıstım ummustum gozume gelmedı odedıgım ucretde ancak yanılmısım bu kalemı surdugunuzde kalem gozumde kaldı yumusak bır kalem degıl donuk bır kalem bırde gozunuzun ıcıne cektıgınızde kasınma yapıyor ama evet sıyah bır kalem yokmu var Macmı evet ancak kesınlıkle begenmedım.Tavsıyede etmıyorum bır daha da almayı dusunmuyorum:/

Mac Studio Sculpt Spf 15 Foundation:Kadiköydeki Mac mağazasına gittiğimde aslında sadece uğruyordum yani bir ürün alma gibi bir niyetim söz konusu değildi ancak gene kendimi kaybediverdim vede bu iri fondoteni aldım sürümleri çok kolay kapatıcılıklarını sevdim ancak yüzde kalıp halinde durdu sorunlu ciltler için pekte öneremedim açıkçası :/ Aslında aklımda şişe şeklindeki büyük fondötenleri var onları da deneyip kararımı vereceğim.

Nars Taj Mahal Allık:Bu allığıda İstinye Parktaki Sephora mağazından aldım sephora mağazalarına bayılıyorum gerçekten de bu mağazalarda makyaj ürünleri üstüne başka bir mağaza tanımıyorum işte böyle gezilerimden birinde artık kızıldan bakıra dönen saçlarım için kendime uygun  bu allığı gördüm koyu bakır renginde ve yüzümle tenım beyaz sacım bakır gozler yesıl de olunca :) bu allık gerçekten de yüzüme çok uygu biraz ağır olduğundan ötürü hafif şekillerde kullanmak en doğrusu fazlası yüzde basit ve ağır duracaktır.Bu durumlarda yapılması gereken ise beyaz transparan bir pudra ile üstünden geçmektir.

Casuelle Makyaj  Setleri:Kuzenim bana Dila :) dehşet iki tane farklı makyaj setleri aldı tabi benim gibi biri için inanılmaz mutluluk bana makyaj ürünü alınması ve bunun sonucunda da sizlere anlatmak isterim.36 adet far rengi 20 adet ruj rengi 6 adet allık rengi ve koskocaman dikdörtgen bir ayna ile gönülleri fetheder demiştim ettide üstelik farları çok kalıcı renkleri çok çeşitli rujlarınında kalıcılığı ve çeşitliliği harika .Kesinlikle her bayanda böyle bir makyaj seti olmalı.Kendime şimdi sephoradan böyle bir hediyeler peşindeyim:)

CX Mineral Pudra (2):Bu markayı daha önce hiç duymamış olanlarımız vardır.Bu marka benim şu anda sinema ve tiyatro makyajları olarak gittiğim okulun kendi çıkarmış olduğu makyaj ürünüdür.Bu ürünü aldım çünkü derste uygulamalar yaparken yüze ne kadar fresh bir görüntü kattığını gördüm .Bu ürün nemli sungerler ıle uygulanmaktadır.Benım aldıgım ton natural bır tondu.Istedıgım aydınlıkta verebılecegım bır pudraydı bu pudra o anlamda cok ısıme yaradı.Fiyatı :

CX Mineral Pudra (12) :Bazen yüzünüzde hem biraz ışıltı hemde biraz bronz bir görüntü istersiniz ya işte bu pudra bu ihtiyacımı çok güzel giderdi.Özellikle gelin ve gece makyajlarında kullandım.Yüze kolay uyum sağlayan ve sürdüğümede uyguladıgıma pişman olmadığım bir pudra oldu.Bu pudrada nemli sünger ile kolay uygulanabiliyor.

Givency Rimel Nor Couture Mascara: Makyaj ürünü almak için hala İstanbula gidiyoruz maalesef izmitte Sephora gibi bir mağazamız yok bizdede cosmostorelar var ama gittiyseniz bilirsiniz karşılaştırma kabul etmez bazen bazı şeyler işte Sephoraya gittiğimde amacım sadece dudak kalemi ve lacivert siyah kalem almaktı.Ama danışman olan kız tam en son noktada en şirin yanıyla hanfendi bir Givency Rimel de kampanyamız var bakın sürümü şöyle güzel bakın gelin bir uygulama yapayım size falan derken bir baktım ki kendimi bu ürünü almış bulunmaktayım.Ha pişman mıyım hayır neden çünkü rimele gerçekten de ihtiyacım vardı ve bu rimel benim uzun olan kirpiklerimde tamamen takma kirpik etkisi yarattı.Özelliği dolgunluk katmak değil yanlız onun altını bir çizeyim bu rimelin özelliği tek tek kirpikleri ayırmak ve uzun göstermek ben sevdim çok hoşuma gitti fiyatıda 70 tl ye düşmüştü 100 kusurlardaydı biliyorum :)

Sephora Lacivert Göz Kalemi Arkası Süngerli Gölge Veren Fırça:Benim gibi eğer sizde yeşil göze kahverengi ela gözlere sahipseniz kesinlikle bir lacivert göz kaleminiz olmalı.Birde eğer sizde smokey eyes uygulaması yapıcam gözlerimi buğulu göstermek istiyorum diyorsanız bu göz kalemi tam size göredir.Arkasınaki gölge fırçasını çok beğendim ama ben bir şeyden hoşlanmadım arkadaşlar :/ kalıcı değil maalesef.Yani sürdük altına farımızlada sabitledik ancak nerede kalıcılık flormarın siyah göz kaleminin üstüne zaten tanımam da ben :) hayır kalıcı değil ne yalan söyleyebilirim bu anlamda hayal kırıklığı ancak renk veriyor far gibide kullanılabiliyor.

Sephora NanoDudak Kalemi: Bende halen müşterilerime uygulama yaparken vede kendime özellikle ince dudaklara sahipse özellikle dudak şeklinde problem varsa dudak kalemi uygulamanın doğru olduğunu düşünüyorum.Uzun zamandır benim gibi eğer sizde bakır saçlara yeşil göz ve beyaz bir tene sahipseniz kullanabileceğiniz dudak kalemi ve rujlar genelde bakır kahve rengi tonlar ve lipglosslardır.Bu dudak kalemi o kadar yumuşak sürülüyorki bayıldım üstünede ruj gibide uygulayıp bazen bir lipgloss ile geçiyorum oluyor size sanki ruj sürmüş gibi bir dudak ahh size bir sırrımı daha ifşa ettim :)

Maybelline Colors Tattoo Far:24 saat kalıcılığı olan far olarak geçen bu farın alma sebebim bazen müşterilerimin ceyda hanım biraz simli olabilirmi demesiydi benim almış olduğum bu renk altın sarısı renginde ve simli bu farı aydınlatma olarakta kullanabilirsiniz.Kalıcılığı 24 saat olmasada uzun süre diyebilirim ancak bu farı sürmeden mutlaka göz bazı kullanırsanız çok daha iyi olacaktır.

Golden Rose Eyeliner Gri Göz Kalemi:Bir ürünüde kendim için alayim canım dedim ve uzun zamandır almak istediğim benim gibi eğer sizde renkli (mavi,yeşil,ela)gözlere sahipseniz gri göz kalemi alabilirsiniz.Ancak golden rose un bu kaleminin kalıcılığını hiç beğenmedim :// hiç kalıcı değil maalesef hayal kırıklığı daha iyi bir markanın gri bir göz kalemini alacağım ancak.

Golden Rose Eyeshadow Pencil:Hani sizde muhakkak görmüşsünüzdür bu ürünü kalın göz kalemi ve far olarak kullanılan bu kalemlerden almayı uzun zamandır düşünüyordum aslına bakarsanız ben Nars'ın ürününü almak istiyordum aradaki 40 tl lik farkı görünce vazgeçtim şu anlık :) Bunların 3 renginide aldım biri 310 yeşil renk biri 305 mor renk biride 301 beyaz beje dönük bunu alma sebebim gözleri büyük göstermesi açısından gözün içerisine çekmek ancak bunu beğenmedim ya bilmiyorum belki yanlış uygulamışta olabilirim çünkü diğerlerinin özellikle yeşilin verdiği renki çok beğendim onun haricinde mor renkte gölge kullanımı yada tek kullanım için güzel bir renk ancak beyazı birde tek denemeli öyle gözlem yapmalı .

Alix Avien ShinePlus Ruj:Herhalde bes yasından beridir ruj kullanıyorum ve tum samımıyetımle soyluyorum eger sızınde sokaga atacak cok paranız varsa eger sızde asla sertlesmeyen bır ruj dudagınızda daha dagılan asla mat durmayan surdugunuz anda bozulan bır ruj ıstıyorsanız Alıx Avıen'ın bu rujunu asla kacırmayın.Cok mu abarttım ınanın az bıle soyluyorum!

Garnier BB Kream Acık Ton:Etrafta bir BB krem furyası esıyor zaten bılıyordum ancak deneme sansım olmamıstı.Fondoten gıbı bır sey beklıyordum.Bu kadar guzel ıncecık duran cıldı gercekten de nemlendırdıgı barız bellı duran ve cılde aydınlık veren bır krem oldugunu gorunce hayran kaldım.Alın kullanın arkadaslar asla pısman olmazsınız.Hatta yorumda yazın :)

Golden Rose Terracotta Stardust:Eğer sizde benim gibi özellikten yazdan kışa döndüğümüz zamanlarda bronz bir görüntüden hoşlanıyorsanız golden rose un koyu tonlarındaki bu bronz allığı size yardımcı olacaktır.Bu allıkta en sevdiğim özelliklerden biri kolaylıkla uygulanabilmesi ancak fırçanıza çok fazla almamanızda fayda vardır.Ayrıca uzun süreli kalıcı olabilme özelliğine de sahip.

Flormar Supermate 201 Nolu Nar Rengi Ruju:Bu rujun rengini Madonnanın konserinde birde Hürrem sultanımızda görmüştüm.Açıkcası ben bakır saclı beyaz tenli bir bayan olduğumdan yüzüme çok gitti bu ruj ancak eğer sizde benim gibi beyaz tenliyseniz eminim size de çok yakışacaktır.Kalıcılığı eh işte ancak uygulanısı kolay rengte çok güzel bir ton ve gördüğünüz renk kalıcılığı arttırmak mı istersiniz ?Kolay altına transparan bir pudra uygulayın.

 

 


Yorumlar - Yorum Yaz


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret84914
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 21° 12°
Takvim